-12%

Оверсайз футболка варінь котон «Mickey Mouse: More Magic!» XL
599 ₴
527,12 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: МГ08С60405
+380 (95) 339-82-08
Вайбер- +380 (95) 339-82-08Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивна футболка у вінтажному стилі з ефектом «acid wash» (варений котон), що надає виробу глибокого графітового відтінку та неповторної текстури. Головною особливістю є великий контрастний принт із Міккі Маусом та надихаючим написом, що ідеально вписується в сучасні тренди вуличної моди.
Детальні заміри виробу (розмір XL):
• Ширина (півобхват грудей): 62 см (загальний обхват — 124 см)
• Довжина виробу по спинці: 78 см
• Довжина плеча (приспущений крій): 25 см
• Ширина плечей (від шва до шва): 62 см
• Довжина рукава: 24 см
• Рекомендовані параметри фігури: обхват грудей 102–108 см, талія 82–88 см, стегна 108–114 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 19.2 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527,12 ₴







