
Жіноча футболка з V-подібним вирізом. Великий розмір 6XL Чорний
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020147
+380 (95) 339-82-08
Вайбер- +380 (95) 339-82-08Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Материал: 95% вискоза+5% спандекс. Дуже м'які та зручні футболки.
- Ці футболки великих розмірів з V-подібним вирізом — саме те, що вам потрібно! Зручні та комфортні, з невеликим додатковим простором. Неважливо, відпочиваєте ви чи хочете мати трохи по-простому вигляд, ці футболки підійдуть!
- Вільний крій, футболки оверсайз. Ви можете поєднувати цю футболку з курткою, джинсами, легінсами або спідницею навесні, влітку, восени та взимку. Обов'язкова річ у гардеробі!
- Простий дизайн робить його ідеальним для будь-яких повсякденних випадків. Підходить для роботи, повсякденного носіння, офісу, подорожей, бігу, домашнього носіння.
- Розмір футболки: 6XL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Обхват грудей | 131 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 139 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 5XL/6XL |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 95% віскоза 5% спандекс |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








