Отзывы о компании ОДЕЖДА ВСЕМ
- Олена Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець жахливо комунікує щодо товару.
Я замовила товар прочитавши опис, в якому заявлено що це 2 хл купальник. На томість прийшов 1 хл купальник ( що вказано на упакуванні). Запитала в продавця стосовно розміру. Спочатку було написано щось типу (Це інтернет є 2XL; 1XL це батал; У вас була Пром оплата?). Я уточнила ще раз, чи є 2 хл ( 54 розмір), на що отримала таке ( Тож не має 2XL). Ок попросила замінити на інше або повернути кошти ( оплата була картою через Apple Pay ), на що отримала таке запитання ( У вас була змога не забирати товар; Нащо ви його забрали?). На цьому продавець більше не комунікує. По факту я з товаром який мені малий, і - 799 грн + доставка.
Щиро , НЕ Рекомендую продавця. - ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Орися Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Крамаренко В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлія Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення було виконане , але товар зовсім не тей що замовляла , а ще ці шахраї замість 5 одиниць відправили 3 . І все це було через пром оплату , скаргу написала , не рекомендую , обманюють
- Альона Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

